Wspomóż jedno z "Naszych Dzieci" 1% swojego podatku

Szanowni Państwo,
Jestem mieszkanką Szczytnej, małej miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej. W pobliżu mojego miasta, w Dusznikach Zdrój, w sierpniu 2005r, przyszła na świat Wiktoria, dziewczynka, która swoją obecnością, odmieniła życie wielu osób.

Mamą Wiktorii zostałam 4 miesiące później, po prawnych uregulowaniach. Decyzje, że to ja zajmę się jej wychowaniem podjęłam, gdy rodzina Wiki, zaraz po porodzie, wyrzekła się jej, ze względu na jej wady fizyczne. Wikusia ma całkowity brak prawej kończyny dolnej, brak podudzia lewej kończyny dolnej oraz brak przedramienia prawej kończyny górnej. Aby radzić sobie w życiu, musi wystarczyć jej tylko lewa ręka.

Uśmiech, gest i spojrzenie Wiktorii powodują, że słońce jaśniej świeci. Pragnę, aby zawsze była taka pogodna i fizyczna ułomność nie przeszkadzała jej w poznawaniu świata.

Chciałabym, aby każdy, chociaż w małym stopniu przyczynił się do realizacji marzeń mojej córeczki. Oby rozwijała się w przekonaniu, że być osobą niepełnosprawną, to nie znaczy być osobą gorszą od innych.

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w zbieraniu funduszy na wszystko, co przyczyni się do lepszego startu Wiktorii w jej dorosłe życie. Koszty specjalistycznych protez, przystosowanie mieszkania, wózek inwalidzki znacznie przekraczają moje możliwości finansowe, a sama miłość i współczucie dla Wiktorii nie wystarczą, aby w przyszłości mogła samodzielnie żyć.

Z poważaniem
Agnieszka Sobolewska

Wiktoria jest podopieczną Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

Tu znajdziesz informacje na temat przekazywania 1% swojego podatku na rzecz fundacji

FUNDACJA ANNY DYMNEJ "MIMO WSZYSTKO"
KRS 0000174486
Koniecznie dopisz, w swoim zeznaniu podatkowym, jeśli chcesz zasilić konto Wiktorii:
ING Bank Śląski
70 10 50 1445 1000 0022 7599 1459
Hasło: Wiktoria Sobolewska
PIT28-poz.135; PIT36-poz.311; PIT36L-poz107; PIT37-poz.123; PIT38-poz.59

http://www.wiktoria_sobolewska.naszedzieci.net

 
 
kontakt|regulamin